מדיניות פרטיות ומדיניות כללית

מדיניות פרטיות זו קובעת את האופן בו יורופ-טריין משתמשת ושומרת על כל המידע המצטבר בעת שימוש באתר זה.

יורופ-טריין מתחייבת כי הפרטיות שלך מוגנת. אם אנו מבקשים ממך לספק מידע מסוים שבו אתה יכול להיות מזוהה בעת השימוש באתר זה, אתה יכול להיות סמוך ובטוח כי ישמשו אך ורק בהתאם להצהרת פרטיות זו.

יורופ-טריין עשויה לשנות מדיניות זו מעת לעת על ידי עדכון עמוד זה. מומלץ לבדוק בדף זה מעת לעת כדי לוודא שמקובלים עליך כל השינויים. מדיניות זו תקפה החל מ- 06/2013

איסוף מידע

המידע הנאסף באתר זה הינו לצורכי בדיקות סטטיסטיות בלבד. איננו אוספים שמות, כתובות אימיילים, כתובות IP וכד'. כל מידע שנאסף, אם נאסף, משמש לבדיקות סטטיסטיות כלליות של תנועה באתר.

קישורים לאתרים אחרים

אתר האינטרנט שלנו עשוי להכיל קישורים לאתרים אחרים בעלי עניין. עם זאת, ברגע שהינך משתמש בקישורים אלה ועוזב את האתר שלנו, תדע כי אין לנו כל שליטה על אתר אחר אך אנו עושים את כל המאמץ על מנת לוודא כי אתרים אלו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. לכן, אנחנו לא יכולים להיות אחראים להגנה על פרטיות המידע שאתה מספק תוך ביקור באתרים כאלה. אתרים כאלה אינם כפופים להצהרת פרטיות זו ואנו ממליצים לעיין בהצהרת הפרטיות של כל אתר לפני מסירת פרטים אישיים.

כל הסכם קניה/מכירה שביצעת באתר אחר, אליו הגעת דרך קישור מאתר זה, כפוף לתנאים ולמדיניות של האתר נשוא ההסכם. יורופ-טריין תפעל לסייע כמיטב יכולתה לכל פניה הנוגעת להסכמים עם אתרים אחרים אך אינה אחראית בכל דרך להסכמים אלו.

תוכן האתר נבנה בעמל רב ואין להעתיק או להשתמש בו ללא אישור בכתב שלנו. תמונת הרקע מבוססת על התמונה המופיעה בקישור הבא והיא נמצאת בפאבליק דומיין ועל כן ניתן להשתמש בה ללא צודך באישור. כך גם תמונות הנוף האחרות באתר.

הטקסטים באתר ומדיניות זו מנוסחים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד. האתר והמדיניות פונים לנשים וגברים כאחד

יורופ טריין, אתר הרכבות באירופה הוותיק בישראל נבנה כדי לאפשר לנוסע הישראלי רכישה בטוחה ומהירה של כרטיסי רכבת דרך רייל יורופ. באתר תמצאו מידע רב שיאפשר לכם קנייה חכמה של כרטיסי רכבת אונליין בין היעדים המבוקשים באירופה.
© 2010 כל הזכויות שמורות ליורופטריין – רכבות באירופה לנוסע הישראלי