אודות יורופטריין

למעבר לרייל יורופ

יורופ טריין הוקם ב2010 על מנת לאפשר רכישת כרטיסי רכבת נוחה למטייל הישראלי באירופה.

למה בכלל רכבת?

במקום לעמוד בפקקים, לעבור בידוקים בטחוניים מעיקים בטיסות פנים, ללמוד מערכת כבישים חדשה או לסמוך על מערכות ניווט, מדפיסים את הכרטיס בבית או שמקבלים אותו בדואר, מגיעים לתחנה וזהו, ראש שקט עד היעד שלכם! זמן פנוי להסתכל על הנוף, לעבוד או סתם לקרוא ספר. יתרונות הרכבת הם רבים, בייחוד באירופה בה תשתית הרכבות היא וותיקה ומבוססת והדיוק הפך למטבע לשון.

אז למה להזמין באינטרנט?

ראש שקט אמרנו? קנייית הכרטיס מונעת טרדות מיותרות וכאשר מדובר במקום שמור (Reservation), המקום שלכם בטוח ברכבת ספציפית. במקום לבדוק מראש כמה רכבות ייצאו מהתחנה המבוקשת, כמה עומס יש באותו זמן, והאם בכלל יש קופה פתוחה בתחנת הרכבת ממנה תצאו. לא תרצו לעמוד בשעות הלילה בתחנה נידחת ולקוות שלא פספסתם את הרכבת האחרונה. בטח לא לגלות שבאמת איחרתם לה. בחלק מהתחנות – במיוחד הקטנות יותר – לעתים קשה למצוא דוברי אנגלית. שעות הפתיחה של הקופות משתנות וכו'.

מניסיון של מספר שנים והרבה קונים מרוצים אין לנו ספק לגבי אמינות ובטחון הרכישה, כך גם מבדיקות כוללות שעשינו בעצמנו – החל משלב הרכישה באתר, הדפסה בבית בישראל ועד הירידה מהרכבת.

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם רייל-יורופ, המשווק המוביל של כרטיסי רכבת ברחבי אירופה. רייל יורופ משווקים את חברות הרכבות המובילות ביבשת לנסיעות פנימיות, בינלאומיות, רכבות מהי

צור קשר

לאור העובדה שהרכישה מתבצעת באתר של רייל יורופ, ניתן לקבל תמיכה ישירות מהם: תמיכה

This website is using images from Wikimedia Commons. All images include meta data (as is) in the title + link to the original page. If you hold rights / want to change the image policy to an image and want to remove the image from this website, please contact us with the information of the image at anything at the website address and the image will be removed ASAP.

תודה לכולכם!
יורופטריין

יורופ טריין, אתר הרכבות באירופה הוותיק בישראל נבנה כדי לאפשר לנוסע הישראלי רכישה בטוחה ומהירה של כרטיסי רכבת דרך רייל יורופ. באתר תמצאו מידע רב שיאפשר לכם קנייה חכמה של כרטיסי רכבת אונליין בין היעדים המבוקשים באירופה.
© 2010 כל הזכויות שמורות ליורופטריין – רכבות באירופה לנוסע הישראלי